
Fotoverslag vierde wedstrijd 2024
'We kijken even naar de beelden'
.png)
Zaterdag 6 september om 14 uur bij De Amstel
De vierde regioroeiwedstrijd van 2025 wordt georganiseerd door De Amstel.
Meld je team aan via regioroeien@amstelroei.nl

Warme nazomer wedstrijd op het Noorder Amstelkanaal
Zaterdag 16 september was de vierde regioroeiwedstrijd van dit seizoen.
Het was een mooie en warme nazomer dag, met veel aanmoedigingen van de mensen vanaf hun bootjes. Start bij het terras van het Hilton, finish op de Kom.

Zonnige tijden op het Noorder Amstelkanaal
Afgelopen zaterdagmiddag 17 juni zijn de derde Regioroeiwedstrijden van dit seizoen geroeid bij tropische temperaturen.
De Amstel had de wedstrijd strak georganiseerd. In verband met de vele recreatieboten was er een speciale functie voor Florrie die alle boten tot langzaam varen maande, met een goed gevolg. Hulde aan Florrie!

Spannende races tijdens slotwedstrijd 2019 op de Bosbaan
De slotwedstrijden vormen ieder jaar weer het hoogtepunt van de regioroeiwedstijden.
Voor menigeen is een keer hier zelf roeien met je team natuurlijk een feestje. Het wordt extra speciaal wanneer je dan ook nog samen blik kunt trekken. Daar kun je mee thuiskomen.
Worden jij en je team kampioen van de regio 2019?
Doe dan mee op zaterdag 5 oktober 2019, 14.00 uur aan de grote wedstrijd op de Bosbaan voor beginnende roeiers uit de regio Amsterdam e.o.
Deze zomer zijn er 4 regiowedstrijden georganiseerd voor en door de burgerroeiverenigingen uit Amsterdam en Ouder-Amstel.
De reeks wordt afgesloten met een grote finale op de Bosbaan waar ook de leden van verenigingen uit Haarlem, Muiden, Weesp, Uithoorn en Zaandam aan kunnen deelnemen.
De bar van Okeanos is open en met een beetje mooi weer kan het naast een mooie wedstrijd, ook heel gezellig worden voor de deelnemers en toeschouwers.
In verband met de planning van het botentransport, de bekers/blikken, taart ect. ontvangen we de aanmeldingen graag uiterlijk op woensdag 25 september.
Aanmelden:
Amstel dames Regiokampioen 2018!
Graag wil ik verslag doen van ons avontuur met de Regiowedstrijden en daarmee iedereen - die niet tot het ‘echte’ wedstrijd roeivolk hoort - motiveren hieraan mee te doen (in april 2019 begint het weer).
Lees hier tips, hoe het werkt en wat wij ervan hebben geleerd.
Mooie regiowedstrijd bij de Amstel onder stralende zon
15 juli 2018.
Er waren meer bootjes op het water, maar dat kon de deelnemers aan de regiowedstrijd niet deren!
Dames C4 maken er een spannende wedstrijd van op het Amstelkanaal
Elf teams staan om 9.30 uur klaar om aan de vierde regiowedstrijden van dit jaar mee te doen. Op de vlotten van roeivereniging De Amstel is het een drukte van jewelste.
Samen buiten sporten voor je plezier en gezondheid
Voor roeiers met beginnende wedstrijdaspiraties
Roeien in C2x+, C4x+,4x+, dames, heren en mix.
Wedstrijddata 2025:
- zaterdag 5 april
bij De Hoop
- zaterdag 17 mei bij
Poseidon & Willem III
- zaterdag 14 juni biJ
Michiel de Ruyter
(Uithoorn)
- zaterdag 6 september
bij De Amstel
- zaterdag 11 oktober Finale bij RIC,
georganiseerd door Amstelgeuzen en RIC.